• Blog

  erol
  Mar 21 st, 2016
  BankalarYorum yapılmamış

  Yapı Kredi İnternet Şubesi Girişi

  **

  Yapı Kredi internet bankacılığı, Türkiye’nin en eski internet bankacılıklarından birisidir. Güçlü ve gelişmiş alt yapısı sayesinde Yapı Kredi, müşterilerine tıpkı şubedelermiş gibi hizmet vererek her türlü isteklerini karşılamaktadır. Yapı Kredi internet bankacılığını kullanabilmek için Yapı Kredi şubelerinden veya Yapı Kredi telefon bankacılığından şifre oluşturabilirsiniz. Bu sayede güvenilir bir şekilde bilgilerinizi koruyabilir ve dışarıdan gelen tehditlerden korunmuş olursunuz.

   

  Yapı Kredi İnternet Bankacılığı Girişi

  Yapı Kredi internet şubesi giriş şifrelerini çok dikkatli bir şekilde oluşturmalı ve şifrelerinizi zor bulunan rakam veya sembollerden yapmalısınız. Yapı Kredi internet şubesi giriş işlemlerinde bulunan ve yeterli donanıma sahip olan sistemler üzerinden havale veya hesap kontrollerini yapabilirsiniz.

   

  Yapı Kredi İnternet Şubesi Kayıt

  Yapı Kredi internet şubesi sayesinde kredi kartı ekstrelerinizi kontrol edebilir ve kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi kartı başvurusunun yanı sıra Yapı Kredi kredilerine de başvur yaparak kredi hesaplamalarını internet bankacılığı üzerinden görebilirsiniz. Böylece aylık ödemeniz gereken kredi ücretini bulabilirsiniz. İnternet şubesine giriş yapacak olan kişiler TC kimlik numarası veya müşteri numarasını da kullanabilir.

  Yorum Yapın.

  Yorum Yap