• Blog

  erol
  Eki 15 th, 2015
  BankalarYorum yapılmamış

  Tüketici Kredisi 48 Ay Vadeli

  **

  Tüketici kredisini 48 ay veren bankalar genelde taşıt ve konut kredilerinde bu vade oranlarını uygulamaktadır. Vade oranlarının yükselmesi kredi miktarlarının da artması anlamına gelmektedir.

  Tüketici kredisi 48 ay vadeli olarak gelişme sağladığı zaman yıllık ve aylık faiz oranlarında bir artış görülür. Garanti Bankası, Ziraat Bankası ve ING Bank 48 aylık kredi veren bankalardan birisidir. Bununla birlikte Yapı Kredi de 48 ay vade ile kredi verebilmektedir. Tüketici kredilerinin içerisinde bulunan bu olanaklar yeni düzenlemeler ile değişmiştir. Tüketici kredilerinin taşıt ve konut olarak ayrılması durumunda vade farklarında artış görülür. Normal kredilerinde vade durumlarına bir sınırlama gelmiştir.

  Tüketici kredilerinin 48 ay olarak belirlenmesi müşterilere büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu sayede ödeme olanakları daha uygun olur. Tüketici kredisinin gelişmiş bir yapıda bulunması kredi notu uygun olan kişiler için çok iyidir. Faiz oranlarının sabit tutulabildiği bu kredilerde genel olarak 20-30 bin tl arasında kredi alımı uygulanır. Kredi durumlarında bu şekilde gerçekleşme sağlanır.

  Yorum Yapın.

  Yorum Yap