• Blog

  erol
  Ara 14 th, 2016
  HaberlerYorum yapılmamış

  Senetle Motosiklet Nereden Alabilirim

  **

  Motosiklet almak istiyor iseniz fakat gerekli maddi finansmanın yok ise senet kullanabilir ve aylık vadeler de geri ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz. Senet özellikle ticari alanda uzun süredir hayatımızda olan etmenlerden birisi. Motosiklet almak isteyenler için de ek alternatif yollarından birisi oldu.

  Senetle Motosiklet Satan Yerler

  Birçok iş yeri senetle motosiklet satımı yapmaktadır. Bu ana nedenle günler sürecek arayışa girmenize neden yok. Alacağınız motosiklet senetli satışı için bazı yerler belirli oranlar da peşinat talep edebilir. Peşinat sonrası kalan ödemelerinizi ise anlaşılan vade sayısı üzerinden taksitlere bölebilirsiniz. Taksit sayınız ve imzaladığınız senet sayısı eşit olmalıdır. Her ödemenizden sonra da karşı taraftan senetlerinizi alabilirsiniz.

  Senetle motor alır iken bilmeniz gereken detaylardan biri de peşin alım fiyatına nazaran yüksek bir ödeme yapmanız gerektiğidir. Senetle satımlarında vade süresi ek bedel olarak tarafınıza yansıtılacaktır. Bilinen dünyaca ünlü birçok markanın Türkiye şubeleri bu şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Yerlerinde ziyaret ederek konu hakkında detay alabilirsiniz.

  Comment closed!