• Blog

  erol
  Şub 14 th, 2016
  BankalarYorum yapılmamış

  Peşinatsız Konut Kredisi Alabilir Miyim?

  **

  Herkes başını sokacak bir evi olsun ister ve bunun hayalini kurar ve bunu gerçekleştirmek için türlü yollar, çareler bulmaya başlar.Elinde birikimi var mı,bozduracak bir takısı var mı v.s eğer bunlar yoksa ilk aklımıza gelen kredi oluyor. Ancak bununda daha kolay olabilmesi için peşinatımızın olması gerekiyor eğer yoksa kredi tutarı Maalesef yüksek oluyor.

  Bankaların çoğu evin değerinin %70’i kadar kredi kullandırıyor kalan kısmını sizden peşinat olarak istiyor. Ne yazık ki peşinatsız ev kredisi kullanmak pek mümkün değil. Bu durumda yapılması gereken şey ipotek evet başka bir evi ipotek göstererek peşinatsız kredi alabilirsiniz.  Size,ailenizden birine yada 3.şahısa ait olan ikinci bir evi ipotek göstererek bu krediyi kullanmanız mümkün başka bir çare aramamakta fayda var çünkü olmuyor.

  Peşinatsız Konut Kredisi Veren Bankalar

  Eee bu zamanda da çevremizde kimse böyle bir risk alıp kendi evini sizin krediniz için ipotek göstermek istemeyebilir.Yani kısacası peşinatsız ev kredisi kullanmak ikinci bir evi olup onu ipotek gösterebilecek kişiler için uygun.

  Yorum Yapın.

  Yorum Yap