• Blog

  erol
  Nis 11 th, 2017
  BankalarYorum yapılmamış

  Odeabank Kredi Başvuru Sonucu Sorgulama

  **

  Nakit paraya ihtiyacınız olduğunda 7 gün 24 saat içerisinde ulaşabileceğiniz kanallardan birisi de Odeabank hızlı kredi hizmeti. İstediğiniz yer de tek tık ile Odeabank internet adresi üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz. Banka aynı gün içerisinde en fazla yarım saatlik süre diliminde sizinle kredi sonucunuzu paylaşacaktır. Oldu ki bankadan size dönüş yapılmadı dilerseniz bu durum da kendiniz de sorgulamalarınızı yapabilirsiniz. Nasıl mı?

  Odeabank Kredi Sonucu Sorgulama

  Bunun için ek iki alternatif yolunuz mevcut. Bunlardan ilki Odeabank resmi internet adresi kanalından geçiyor. Resmî web adresine giriş yapıp, kredi sorgulama alanına yönelin. Kimlik bilgilerinizi belirtilen bölümlere yazdıktan sonra da devam butonuna basmanız yeterli olacak ve başvuru sonucunu sizinle paylaşılacaktır.

  Diğer yol ise Odeabank, müşteri hizmetlerini aramaktan geçiyor. İsterseniz gece isterseniz de gündüz önemli olmaksızın müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. T.C. kimlik numaranız ile yapılacak sorgulama sonrasında kimlik numaranız sizinle paylaşılacaktır. Aynı yolları kullanarak kredi kartı gibi diğer finansal işlemlerinizin de sonucuna ulaşabilirsiniz.

   

  Comment closed!