• Blog

  erol
  Kas 26 th, 2016
  HaberlerYorum yapılmamış

  Kredi alamayanlara kredi çıkartılır

  **

  Bankalar artık KKB’ undaki kişilerin puanlarına , kredi notuna göre kredi vermektedir. Kredi kayıt bürosunda, banka müşterilerinin ödemelerini düzenli yapıp yapmamasına, geçe girmiş ödemelerine, kredi kartı kullanımındaki düzenine ya da ödemelerine göre her müşterinin bir puanı vardır. Bu kredi puanları  kişilerin kredi alabilirliğini belirlemektedir. Bankalar güvenilir müşterilere artık kredi vermek taraftarıdır. Risk almak istememekteler, çünkü önümüzde batık,  ödenemez  krediler örnekleri oldukça fazladır. Kişilerin maaşlarına ve ödeyebilme güçlerine göre hesaplanarak, kredi kartı ve kredi verilmektedir. Bu durumda da herkese kredi verilememektedir. Düzenli bir geliri, düzenli bir işi olmayanlara zaten kredi verilmemektedir. SSK ‘sız çalıştırılan kişilerde kredi başvurusu yaptıkları zaman , bankalardan olumsuz cevap almaktalar.


  Öneri : http://www.kredicikartilir.org/kredi-alamayanlara-kredi-cikartilir/


   

  Zor durumda kalan, bankalardan umdukları krediyi çekemeyen kişiler iyice sıkıntıya girerek tefecilere, senetle para verenler de çare  aramaktalar. Onlar da yasal işleyiş içerisinde çalışmadıklarından dolayı,  ödemeleri zamanından geç yaptığınızda başınıza daha büyük sorunlar açıyorlar.
  Bir de kredi alamayanlara, kredi çıkaran profesyonel bir ekiple çalışarak yeni ve ayrıntılı bir dosya hazırlayarak  sizlere danışmanlık hizmeti sunan finans danışman şirketler vardır.
    Sizlere danışmanlık hizmeti sunan bu şirketler nasıl çalışmaktadır ?
  İster kredi notunuz düşük olsun, isterseniz önceki kredi ve kredi kartı ödemelerini yapamamanız dolayısı ile kara listede olun. Bu duruma geldiyseniz artık bu finans şirketleriyle tanışma ve uğraşmadan nakit ihtiyacı sorununuzu çözme vakti gelmiştir. Yüzde 90 sizlere kredinizi  çıkarıyorlar. Yani sizlerin kredi alabilmesi için finans danışmanları çabalıyor , yeni bir dosya oluşturup bankalardan kredinizin çıkmasını sağlıyorlar. Tabi bunu da karşılıksız yapmıyorlar.  Onların da almış olduğu prim gibi düşünebileceğiniz komisyonları bulunuyor.Yüksek  komisyonlar ödüyorsunuz ama sonuçta acil ihtiyacınız olup bulamadığınız  nakitinizi, uğraşmadan ve bana kredi çıkacak mi endişesi olmadan alıyorsunuz.
  Bu şirketlerin internet üzerinden bilgi alabileceğiniz,  formlarını doldurmanız yeterli olacaktır. Ya da telefon numaralarından hızla ulaşarak durumunuz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Tamamen yasal işlem yaptıklarından,  içiniz rahat etsin. Tefeci ve senetçilerdeki gibi sonrasında başınıza bela  olacak bir durum karşınıza çıkmayacaktır. Türkiye’nin neresinde olduğunuzun da önemi olmadan, kredi alamayanlara kredi çıkartmaktadırlar.

  Comment closed!