• Blog

  erol
  Oca 12 th, 2017
  BankalarYorum yapılmamış

  Finansbank Pos Destek Hattı

  **

  Finansbank, iş yerlerinde kredi kartı ya da banka kartları ile alışveriş yapılabilsin diye sunduğu pos cihazlarında yaşanılan arızalar için de tam destek veriyor. Finansbank pos destek hattı numarası olan 0 850 222 1 900 numaralı hattı arayarak, pos arızalarınız için kayıt açtırabilir, kendi başınıza düzeltebileceğiniz sorunlar için de telefon desteği alabilirsiniz.

  İş yerlerindeki pos cihazlarında yaşanılan arızalar genel olarak, cihazın bağlantılarında sorun olmasıdır. Zayıf internet erişimi, kablolardaki arızalar, girişlerin yerlerinden çıkması en sık karşılaşılan pos arızalarıdır. Pos cihazınızda sorun yaşadığınızda öncelikli olarak bu etkenleri gözden geçirmeniz gerek. Fakat, belirtilen sorunlarla ilgili olarak da yeterli bilgiye sahip değilseniz, en akıllıca olacak yaklaşım, Finansbank pos arıza numaralarını arayarak, arıza kaydınızı oluşturmanız olacaktır.

  Yeterli bilginiz yoksa, cihazınızı tamamen bozabilir. Daha büyük ve çözümü uzun sürecek sorunların ortaya çıkmasına neden olabilirsiniz. Finansbank pos arıza 7/24 hizmet vermektedir. Teknik destek imkanları ise çoğunlukla mesai saatleri içerisinde gerçekleşir. Ancak, özel dönemlerde teknik destek hizmeti saatleri genişletilebilmektedir.

  Comment closed!