• Blog

  erol
  Eyl 10 th, 2015
  BankalarYorum yapılmamış

  Bankaların EFT ve Havale Saatleri

  **

  Bankaların EFT ve Havale saatleri birbirine yakındır. Bu işlemlerin çoğu internet bankacılığı üzerinden günün her anında yapılabilmektedir.

  Hesaplar arası Para transferi Garanti Bankası, Yapı ve Kredi Bankası, İş Bankası ve ING Bank gibi büyük bankalarda 24 saat boyunca yapılabilmektedir. Bununla birlikte günün her anında başka bir hesaba havale yapılabilmektedir.

  EFT ise 09:00-16:45 arasında yapılmaktadır. Geç EFT hizmetleri de 16:45-17:20 saatlerinde yapılır. Bankalardan Western Unıon ile 24 saat para gönderebilir ve böylece yurt dışındaki noktalara da para transferi yapabilirsiniz.

  Bankalar üzerinden EFT ve Havale işlemleri dışında fatura ödeme işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Bankalarda vergilerinizi de fatura ödeme saatleri içerisinde yatırabilirsiniz.

  Vergi ve fatura ödeme saatleri 07:00-21:30 arasında gerçekleşmektedir. Bankaların internet şubelerini kullanarak faturasız hattınıza TL yükleyebilirsiniz. Bu işlemi günün her anında yapmanız mümkün. Ayrıca internet bankacılığı üzerinde  döviz alım satım, kredi kartı nakit avans, sanal kart, kredi kartı borcu ödeme gibi işlemlerinizi yerine getirebilirsiniz. Bankalarda yatırım fonu işlemlerini de günün her anında yapmanız mümkün.

  Yorum Yapın.

  Yorum Yap