• Blog

  erol
  Şub 2 nd, 2017
  BankalarYorum yapılmamış

  2017 Bankaların Kiralık Kasa Fiyatları

  **

  Her ne kadar mevcutta içerisinde bulunduğumuz yaşam standartlarımız elverişli olmasa da yinede akmasa da damlar şekli ile ufak birikimler yapabilen bireylerimizde bulunmaktadır. Dişinden tırnağından arttırdıkları ile yastık altına altın yapmış olan anneannelerimiz,güne girerek gün paralarını biriktirmiş daha sonra altın yapmış olan annelerimiz veya düğünde hediye olarak takılmış altınlarımızı birikim amaçlı kenara koyabilmiş olmayı başaran biz gençler gibi. Belki oldukça ufak yatırımlardır ancak bizim için çoğu zaman ya bir kefen parası,ya ev alabilme hayali adı altında yapılmış olan birikimlerdir. Ancak günümüzde giderek artış göstermekte olan hırsızlık ve dolandırıcılık eylemleri neticesinde evde yastık altında veya herhangi bir yerde saklanma olasılığı maalesef giderek tehlike arz etmekte olan bir eylem halini almıştır.

  İş bankasında; küçük kasa:340-TL,orta boyutta kasa:400-TL,büyük boy kasa ise:550-TL olarak belirlenmiştir.

  Garanti bankasında; Büyük boy kiralık kasa ücreti 490-TL,orta boy kiralık kasa 390-TL,küçük boy kiralık kasa ise 350-TL dir.

  Halk bankasına ait kiralık kasa ücretleri; ise süreye göre kiralandığından 1 aylık 50-TL,3 aylık 75-100 TL arası,6 aylık 150-200 TL arası,12 aylık ise 250-300 TL arasıdır.

  Comment closed!